Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)

Go down 
+2
Miss Tete*
**Марија**
6 posters
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Empty
ПишувањеПредмет: Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)   Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Icon_minitimeПет Jул 24, 2009 5:37 pm

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)


Актерот кој го глуми ДВД во серијата Серанови, Адријан Родригез, на некојa неодамнешна кoнфернеција изјавил дека во текот на снимањето на третата сезона од Серанови бил во кратка врска со Наталија Санчез која ја глуми Тете. Тој вели дека нивната врска кратко траела и не оставила трајни последици на нивниот однос. Тие продолжиле да бидат пријатели се до денес.


Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Adrianinatalia
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*


Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 25
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)   Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Icon_minitimeПет Jул 24, 2009 6:32 pm

е фала богу повеќе не се заедно. кај се нашол тој да се плетка со неа. инаку, баш ми е жал што не е со гиље да му покаже.
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
Guille's girlfriend
Нов Член
Нов Член
Guille's girlfriend


Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-29
Age : 27
Location : With Guille ♥♥♥

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)   Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Icon_minitimeПон Aвг 10, 2009 2:13 pm

и со Гиље беше и е колку што знам.. smile
не ми одговараат овие како пар мислам на ДВД и Тете Sad
Вратете се на почетокот Go down
Vale94
Нов Член
Нов Член
Vale94


Број на мислења : 2
Join date : 2009-08-16

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)   Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 2:30 pm

хаха :S. ...
па тете и гиле се најубафф пар

Едит Natalia forever Нејќам да бидам како оние строги админи, ама па читајте правила! Пишувајте КИРЛИЦА!
Вратете се на почетокот Go down
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*


Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 28
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)   Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 9:17 pm

па јас мислам дека се со гиље заедно ама не сум сигурна :S..Адриан е прекрасен стварно и го обожавам ама со Наталија не си одговараат како пар..а Виктор и Наталија ги сакам како пар во серијата само..ама ако веќе се заедно во правилниот живот добро..мислам подобро Виктор да биде во врска со Наталија отколку со некоја друга... wait and boring
Вратете се на почетокот Go down
Tinnie
Нов Член
Нов Член
Tinnie


Број на мислења : 8
Join date : 2009-09-18

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)   Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 10:41 pm

*Soy la chica de Guille* напиша:
па јас мислам дека се со гиље заедно ама не сум сигурна :S..Адриан е прекрасен стварно и го обожавам ама со Наталија не си одговараат како пар..а Виктор и Наталија ги сакам како пар во серијата само..ама ако веќе се заедно во правилниот живот добро..мислам подобро Виктор да биде во врска со Наталија отколку со некоја друга... wait and boring
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)   Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете) Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага
» Вероника Санчез снима “Уна лесион де пинтура”
» Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина
» Гиље, Раул и Тете најомилени
» Тете и Ева најубавите актерки во серијата

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: