Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина

Go down 
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина Empty
ПишувањеПредмет: Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина   Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина Icon_minitimeВто Aвг 25, 2009 12:45 am

Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина

Вероника Занчез после долго време, повторно се појави на шпанската медиумска сцена. Таа беше водителка на манифестацијата која оригинално се вика ” Los premios T de Belleza de TELVA” (Наградите Т за убавина). Во суштина, целата манифестација се бави со доделување на награди за најдобри козметичари, и воопшто поврзано се со козметиката.
Со оваа прилика новинарите ја снимале Вероника во нејзината соба во хотелот Ритз, додека се спремала за самата церемонија, а ние ви ги носиме тие слики.

Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина Thumbs123307464206extra
Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина Thumbs123307464209extra
Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина Thumbs123307464217extra
Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина Thumbs123307464216extra
Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина Thumbs123307464218extra
[img]https://2img.net/r/ihimizer/img197/2816/thumbs123307464214extra.jpg[/img

Извештајот во оригинална верзија ( се разбира на шпански јазик ) можете да го најдете на оваа адреса :
http://www.telva.com/2009/01/27/estarguapamaquillaje/1233073754.html
Вратете се на почетокот Go down
 
Вероника Санчез презентер за наградата Т за убавина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: