Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Гиље, Раул и Тете најомилени

Go down 
3 posters
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Гиље, Раул и Тете најомилени Empty
ПишувањеПредмет: Гиље, Раул и Тете најомилени   Гиље, Раул и Тете најомилени Icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 6:08 pm

Гиље, Раул и Тете најомилени

Спрема некојa анкета која траела приближно две недели, која имала цел да одбере најомилени ликови од серијата Серанови завршила.
Во анкетата учелствувале 101 гласач, а за најомилени се прогласени Гиље, Раул и Тете. Гиље освоил 43 гласа, скоро дупло повеќе од второпласираниот Раул кој имал 29 гласа. Тете освоила 26 гласа. Во анкетата инаку биле понудени 12 одоговри, а секој гласач морал да одбере највеќе 3 одговори.
Вкупно имало 219 гласа во анкетата.
Вратете се на почетокот Go down
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*


Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 28
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Гиље, Раул и Тете најомилени Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гиље, Раул и Тете најомилени   Гиље, Раул и Тете најомилени Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 9:08 pm

ммм..гиље и раул...супер :)
Вратете се на почетокот Go down
Tinnie
Нов Член
Нов Член
Tinnie


Број на мислења : 8
Join date : 2009-09-18

Гиље, Раул и Тете најомилени Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гиље, Раул и Тете најомилени   Гиље, Раул и Тете најомилени Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 10:40 pm

па супер...али мене Афри,Тете и двд ми се нај нај омилении
Вратете се на почетокот Go down
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*


Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 28
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Гиље, Раул и Тете најомилени Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гиље, Раул и Тете најомилени   Гиље, Раул и Тете најомилени Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 11:38 pm

мене гиље раул маркос и двд [loveeeeee] ..се разбира..а от девојките.афри и ева [помалку]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Гиље, Раул и Тете најомилени Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гиље, Раул и Тете најомилени   Гиље, Раул и Тете најомилени Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Гиље, Раул и Тете најомилени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Тете и Ева најубавите актерки во серијата
» Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: