Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага

Go down 
АвторПорака
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*

Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 22
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага Empty
ПишувањеПредмет: Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага   Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага Icon_minitimeПет Jул 10, 2009 11:34 pm

Во токот на април, поточно 23.04.2009 Вероника Санчез присуствуваше на Филмскиот фестивал во Малага како презентер на одредени награди. Неколку слики можете да видите овде, а за повеќе информации одете на http://www.festivaldemalaga.com/2009/
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага L_36c197eb22fc44e38c6d056a18d16069
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага L_39e69fc51bfe4798acaac7a7f393f4ca
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага L_693c14ad3d7346e8954083a18ce42a36
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага L_791ec63e37ca4a87b6fe8bc81624d02c
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага L_e629d430955143078cdf7abcea73e186
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага L_f9d562c40d054a4894824b4551394f9d
http://seranovi.info/blog/wp-content/gallery/veronica-sanchez-malaga/dsc_9748.jpg
http://seranovi.info/blog/wp-content/gallery/veronica-sanchez-malaga/dsc_9752.jpg
http://seranovi.info/blog/wp-content/gallery/veronica-sanchez-malaga/dsc_9760.jpg
http://seranovi.info/blog/wp-content/gallery/veronica-sanchez-malaga/enriquecerezohomenaje_pipo-fernandez038.jpg

_________________
Сакате Серанови да дојдат во МК? Ако сакате, потпишете се на следнава петиција:
http://www.petitionspot.com/petitions/loserranomk/
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага Q7q-107310
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага Dzz78l
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага 358wgb7
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага Oj35dt
♥️Thiaguella para siempre♥️
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
 
Вероника Санчез на Филмскиот фестивал во Малага
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: