Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Тете и Ева најубавите актерки во серијата

Go down 
4 posters
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 6:17 pm

Тете и Ева најубавите актерки во серијата

На анкетата, која е најзгодна и најубава актерка во серијата Серанови,каде биле понудени два одговори. 111 гласачи ја доделија оваа примамлива награда на Тете и Ева. Сите женски ликови кои се појавувале почесто во серијата биле понудени како опција за гласање, но Тете изгледа дека мами највеќе воздишки од публиката. Таа освоила 63 гласа, додека нејзината сестра Ева 55 гласови. Најмалку гласови освоиле Кандела и Лурдитас – по 1 глас. Иначе, интересно е дека пвпј пат сите гласачи ја искористиле опцијата користење два гласа одеднаш, па така 111 гласачи произвеле 184 гласа!
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*


Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 25
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeНед Aвг 02, 2009 9:47 pm

хах кандела и лурдитас... laughing а баш ми е мило за тете... ги освојува симпатиите...
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*


Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 28
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 9:06 pm

еее..а афри...не е фер :S ..добро во секој случај убави си се и Ева и Тете..ама пак и афри е преубава.. silent
Вратете се на почетокот Go down
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 11:14 pm

Не знам дали сум во право ама мислам дека не мора да има коментари за новостите.
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*


Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 25
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 11:25 pm

епа сеа марија некој сака да има коментари не ке стојат така за украс темите =)
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*


Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 28
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 12:29 am

па јас видов дека Софи коментирала веќе и помислив дека смее затоа... tyfr7ivkuv
Вратете се на почетокот Go down
Tinnie
Нов Член
Нов Член
Tinnie


Број на мислења : 8
Join date : 2009-09-18

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 10:37 pm

*Soy la chica de Guille* напиша:
еее..а афри...не е фер :S ..добро во секој случај убави си се и Ева и Тете..ама пак и афри е преубава.. silent

навистина а афри Sad ? каде ее.. uff ...јас ја обожавам афри..она ми е најомилена заедно со тете & двд во цела серија... афри ми е пре пре пре пре пре убава..дури и поубава од ева ми ее (бар мене) I love you
Вратете се на почетокот Go down
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*


Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 28
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 11:35 pm

да вистина..ама што да правиме..тие што ги бирале или немаат вкус или не знам што им е..добро тете убава е..ама тете ми е убава мене само коа ке порасне..а коа е мала и не ми е многу убава..така-така ми е.а афри и стварно прекрасна...пре пре пре преубава е..ако не и најубава hihi
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Тете и Ева најубавите актерки во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тете и Ева најубавите актерки во серијата   Тете и Ева најубавите актерки во серијата Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Тете и Ева најубавите актерки во серијата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Гиље, Раул и Тете најомилени
» Адријан Родригез (ДВД) бил во врска со Наталијa Санчез (Тете)
» Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата
» Гледаност на гледачите во Шпанија на серијата Серанови
» Сите награди и номинации на серијата Серанови од 2003. до 2008

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: