Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Блинки

Go down 
2 posters
АвторПорака
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*


Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 25
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Блинки Empty
ПишувањеПредмет: Блинки   Блинки Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 9:44 pm

Ник:/
Изработка:/
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
Lovely Girl
Администратор
Администратор
Lovely Girl


Број на мислења : 108
Join date : 2009-08-13
Age : 25
Location : Каде што не можеш да ме најдеш

Блинки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Блинки   Блинки Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 10:49 pm

На Марија не и се важи дека блинката мора да биде од Серанови!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.jan4e-zakon4e.piczo.com
 
Блинки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Натпревар 1-
Отиди до: