Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ресниес и Переа во емисијата “Saturday Night Live”

Go down 
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Ресниес и Переа во емисијата “Saturday Night Live” Empty
ПишувањеПредмет: Ресниес и Переа во емисијата “Saturday Night Live”   Ресниес и Переа во емисијата “Saturday Night Live” Icon_minitimeВто Aвг 18, 2009 8:55 pm

Ресниес и Переа во емисијата “Saturday Night Live”

Шпанскиот медиум CUATRO неодамна лансирала нов проект – Saturday Night Live Made in Spain. Се работи за шпанска верзија на американското ток шоу со истото име.
Гостинот на првата епизода беше Антонио Ресинас (Диего), а после него еден од гостите беше и Фран Переа (Маркос). А снимките од оваа емисија можете да ги гледате на:
http://blog.cuetro/saturday_night_live/videos/
Вратете се на почетокот Go down
 
Ресниес и Переа во емисијата “Saturday Night Live”
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: