Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Kармен – најголема замарантка !

Go down 
3 posters
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Kармен – најголема  замарантка ! Empty
ПишувањеПредмет: Kармен – најголема замарантка !   Kармен – најголема  замарантка ! Icon_minitimeСре Aвг 05, 2009 4:18 pm

Kармен – најголема замарантка !

Според резултатите на најновата анкета на еден сајт – женски лик кој најмногу замара е Кармен. Како и обично гласањето е затворено кога квота од сто гласачи е “исполнета”. И овој пат секој гласач можел да се одлучи за три лика, ама судејќи по резултатите, голем број не ја искористил таа опција.
Вкупно сто гласачи произвеле 171 глас. Кармен освоила 47 гласови, која отстварува голема предност над Јоли, која освоила 35 гласа. После нив доаѓа Лурдитас со 31 глас и Кандела која освоила 20 гласови.
Како што и се очекуваше, најмалку гласови имаше освоено Лусија, така да таа може да се смета во групата забавните и интересните ликови во серијата
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*


Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 25
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Kармен – најголема  замарантка ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kармен – најголема замарантка !   Kармен – најголема  замарантка ! Icon_minitimeСре Aвг 05, 2009 4:37 pm

laughinglaughing па стварно беше замарнтка ххх laughinglaughing
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
Tinnie
Нов Член
Нов Член
Tinnie


Број на мислења : 8
Join date : 2009-09-18

Kармен – најголема  замарантка ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kармен – најголема замарантка !   Kармен – најголема  замарантка ! Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 10:38 pm

Miss Tete* напиша:
laughinglaughing па стварно беше замарантка ххх laughinglaughing
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Kармен – најголема  замарантка ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kармен – најголема замарантка !   Kармен – најголема  замарантка ! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Kармен – најголема замарантка !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: