Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата

Go down 
3 posters
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата   Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Icon_minitimeПон Aвг 03, 2009 2:48 pm

Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата

Спрема резултатите од анкетата во која гласале 96 гласачи, Сантјаго е најсмешниот лик во серијата Серанови.Тој освоил водство од 7 гласови над Фити и Гиље, кои освоиле 21 глас (значи Сантјаго освоил 28 гласа). Четвропласиран е Раул со 19 гласови, додека Диего добил 4, Куро 3, А Маркос 0 гласови.
https://2img.net/r/ihimizer/img300/4034/fitidiegoisanti.jpg

ЕдитNatalia forever голема слика, во иднина не ставај толку големи слики за да не се наруши изгледот на форумот.
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*


Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 25
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата   Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Icon_minitimeСре Aвг 05, 2009 4:38 pm

нормално, кога постојано не смее. laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*


Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 28
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата   Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 9:19 pm

па многу нормално дека е најсмешен smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата   Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Тете и Ева најубавите актерки во серијата
» Гледаност на гледачите во Шпанија на серијата Серанови
» Сите награди и номинации на серијата Серанови од 2003. до 2008

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: