Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Антонио Ресинeс доби одштета од 6.000 евра

Go down 
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Антонио Ресинeс доби  одштета од 6.000 евра Empty
ПишувањеПредмет: Антонио Ресинeс доби одштета од 6.000 евра   Антонио Ресинeс доби  одштета од 6.000 евра Icon_minitimeПон Jул 20, 2009 2:53 pm

Антонио Ресинeс доби одштета од 6.000 евра

Антонио Ресинeс, кој во Серанови ја глуми главната улога – главата на семејството Серано, Диего доби неодамна од два трачерски списанија одштета од 6.000 евра .
Списанијата, кои дури пред 10 години објавиле вест во врска со Антонио Ресинес и неговата колешка Естефанија Руеда (не е познато дали е во роднинска врска со Белен Руеда). Спрема тужбата, која е поднесена пред неполни 10 години, Антонио тужел две списанија за психичка болка, а пресудата во нивна корист пред неколку дена.Покрај Ресинес (кој од еден весник добил 4.500 евра, а од друг 1.500) не останала заборавена ни неговата колешка од тој случај – Естефанија Руеда, која од овој инцидент излегла побогата со добиени 8.000 евра.


Антонио Ресинeс доби  одштета од 6.000 евра Diegod
Вратете се на почетокот Go down
 
Антонио Ресинeс доби одштета од 6.000 евра
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Антонио Ресинeс во младоста

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: