Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Гледаност на гледачите во Шпанија на серијата Серанови

Go down 
АвторПорака
**Марија**
Член
Член
**Марија**


Број на мислења : 353
Join date : 2009-07-07
Age : 27
Location : Во Аргентина со Casi Angeles =]

Гледаност на гледачите во Шпанија на серијата Серанови Empty
ПишувањеПредмет: Гледаност на гледачите во Шпанија на серијата Серанови   Гледаност на гледачите во Шпанија на серијата Серанови Icon_minitimeВто Jул 14, 2009 4:38 pm

Глeданост на сите осум сезони од серијата Серанoви во Шпанија


“Према статистиките, третата сезона од серијата Серанови, била најгледана деодека последната осма сезона била најлоша по гледаност.
1. Сезона – 4,840,000 гледачи по епизода
2. Сезона – 6,469,000 гледачи по епизода
3. Сезона – 6,891,000 гледачи по епизода
4. Сезона – 5,685,000 гледачи по епизода
5. Сезона – 4,561,000 гледачи по епизода
6. Сезона – 4,260,000 гледачи по епизода
7. Сезона – 3,404,000 гледачи по епизода
8. Сезона – 3,398,000 гледачи по епизода
Вратете се на почетокот Go down
 
Гледаност на гледачите во Шпанија на серијата Серанови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Сите награди и номинации на серијата Серанови од 2003. до 2008
» Сантијаго, најсмешен машки лик во серијата
» Тете и Ева најубавите актерки во серијата
» Список на епизоди (СЕРАНОВИ)
» I Cesaroni-италијанска верзија на Серанови

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: