Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!

Go down 
5 posters
АвторПорака
*Angela*
Член
Член
*Angela*

Број на мислења : 178
Join date : 2009-07-07

Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Empty
ПишувањеПредмет: Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!   Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Icon_minitimeНед Jул 12, 2009 1:48 pm

Виктор Елиас ,познат како Гиље од Серанови, и е братучед на Австриската принцеза Летиција Ортиз.
Мајката на Виктор,австриската актерка Амелија Дел Вале е сестра на таткото на Летиција, Хесус Ортиз,и внука на бабата Менчу Алварез Дел Вале.

Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! 23scagx

_________________
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Hv5kep
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*

Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 22
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!   Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Icon_minitimeНед Jул 12, 2009 1:58 pm

братучед на принцеза?!

_________________
Сакате Серанови да дојдат во МК? Ако сакате, потпишете се на следнава петиција:
http://www.petitionspot.com/petitions/loserranomk/
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Q7q-107310
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Dzz78l
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! 358wgb7
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Oj35dt
♥️Thiaguella para siempre♥️
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
Tei4ka
Член
Член
Tei4ka

Број на мислења : 293
Join date : 2009-07-02
Location : Скопје

Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!   Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Icon_minitimeНед Jул 12, 2009 3:14 pm

Е ајде де.....
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*

Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 22
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!   Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Icon_minitimeНед Jул 12, 2009 3:15 pm

па можеби е вистина, од кај знаеме...

_________________
Сакате Серанови да дојдат во МК? Ако сакате, потпишете се на следнава петиција:
http://www.petitionspot.com/petitions/loserranomk/
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Q7q-107310
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Dzz78l
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! 358wgb7
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Oj35dt
♥️Thiaguella para siempre♥️
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*

Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 25
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!   Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 9:18 pm

го имав видено ова..и верувам дека е вистина..мислам..па зошто не (:
Вратете се на почетокот Go down
Tinnie
Нов Член
Нов Член
Tinnie

Број на мислења : 8
Join date : 2009-09-18

Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!   Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Icon_minitimeСаб Сеп 19, 2009 10:46 pm

да да вистина е имам читано на повеќе места и слично
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!   Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Виктор Елиас и е братучед на Австриската принцеза Летиција!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: