Серанови
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серанови

Македонски форум за Серанови!!!
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Белен Руеда заљубена !

Go down 
АвторПорака
*Angela*
Член
Член
*Angela*

Број на мислења : 178
Join date : 2009-07-07

Белен Руеда заљубена ! Empty
ПишувањеПредмет: Белен Руеда заљубена !   Белен Руеда заљубена ! Icon_minitimeСаб Jул 11, 2009 6:47 pm

Шпанската актерка Белен Руеда ја пронашла нејзината нова љубов. Се работи за француски бизнисмен. Заедно се повеќе од половина година. Таа го посетува него во Франција, а тој неа во Мадрид.Тие се појавија заедно на Филмскиот Фестивал во Малага,оваа година. Белен и бизнисменот повеќе не ја кријат нивната љубов, и ја покажуваат и во јавноста.

Белен Руеда заљубена ! Qodq52

Пред оваа врска со французинот, таа беше заедно со Хозе Луис Гарсиа, кои и беше партнер во претставата Closer.

_________________
Белен Руеда заљубена ! Hv5kep
Вратете се на почетокот Go down
Miss Tete*
Администратор
Администратор
Miss Tete*

Број на мислења : 933
Join date : 2009-05-16
Age : 21
Location : некаде далеку со Серанови!

Character sheet
Tei4ka:
EmchoOo:
Belen Rueda:

Белен Руеда заљубена ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Белен Руеда заљубена !   Белен Руеда заљубена ! Icon_minitimeСаб Jул 11, 2009 7:00 pm

нека е овој... барем да не е Хосе Луис... инаку многу ми е мило што е заљубена!

_________________
Сакате Серанови да дојдат во МК? Ако сакате, потпишете се на следнава петиција:
http://www.petitionspot.com/petitions/loserranomk/
Белен Руеда заљубена ! Q7q-107310
Белен Руеда заљубена ! Dzz78l
Белен Руеда заљубена ! 358wgb7
Белен Руеда заљубена ! Oj35dt
♥️Thiaguella para siempre♥️
Вратете се на почетокот Go down
https://losserranomk.forummk.com
*Angela*
Член
Член
*Angela*

Број на мислења : 178
Join date : 2009-07-07

Белен Руеда заљубена ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Белен Руеда заљубена !   Белен Руеда заљубена ! Icon_minitimeСаб Jул 11, 2009 7:35 pm

И мене исто, се надевам дека врската долго ќе и трае.

_________________
Белен Руеда заљубена ! Hv5kep
Вратете се на почетокот Go down
Guille's girlfriend
Нов Член
Нов Член
Guille's girlfriend

Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-29
Age : 24
Location : With Guille ♥♥♥

Белен Руеда заљубена ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Белен Руеда заљубена !   Белен Руеда заљубена ! Icon_minitimeПон Aвг 10, 2009 2:11 pm

може овде да се коментира???
супер .. баш убаво :)
Вратете се на почетокот Go down
*Soy la chica de Guille*
Нов Член
Нов Член
*Soy la chica de Guille*

Број на мислења : 75
Join date : 2009-09-07
Age : 24
Location : со Виктор на пуст остров..мм..лав ит :P

Белен Руеда заљубена ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Белен Руеда заљубена !   Белен Руеда заљубена ! Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 9:10 pm

да супер..ама сепак мене со Диего ми се некако нај пар Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Белен Руеда заљубена ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Белен Руеда заљубена !   Белен Руеда заљубена ! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Белен Руеда заљубена !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Серанови :: Форум :: Портал новости-
Отиди до: